• Slávik Slovenska

• V utorok popoludní sa priestormi školy ozýval ľudový spev. Konalo sa školské kolo súžaže Slávik Slovenska.

Súťažilo sa v 3. kategóriách. Všetkým ďakujeme za pekný zážitok, spev i odvahu.

Výhercovia: 1. kategória: Frederika Suchá - 2.miesto a Paľko Hnát - 3.miesto

2. kategória: Adam Neme - 1.miesto

Adelka Mlynarčíková a Júlia Vágnerová - 2.miesto

Viktória Gadušová a Tomáš Maximilián Kulak - 3.miesto

3. kategória: Jakub Nemec - 1.miesto

Blahoželáme!

• Škola v prírode v Tatrách

• Žiaci 1. stupňa absolvovali minulý týždeň školu v prírode priamo v Tatrách. Ubytovaní boli v hoteli v Novom Smokovci. Okrem vyučovania v prírode, boli s pani učiteľkami na Štrbskom Plese, navštívili múzeum v Tatranskej Lomnici. Pod vedením animátoriek robievali rôzne zaujímavé aktivity a súťaže. Prialo im ešte aj počasie. Takže vydarený týždeň.