• Všetkovedko a Expert

• Vyhodnotenie súťaže Všetkovedko (1.stupeň) a Expert Geniality Show (2.stupeň)

Všetkovedkom školy sa stal Oliver Vágner (4.A) a v súťaži Expert boli najúspešnejšie Alica Fabianová (7.A) a Laura Walterová (8.A). Srdečne blahoželáme.

• Valentínska pošta

• Dnes sme vyhodnotili Valentínsku súťaž o najkrajšie srdiečko. Blahoželáme Kamilke Stuľákovej, Viktórii Gadušovej, Táničke Fabianovej a Silvii Troppovej.

Súčasťou sv. Valentína prebehla v škole Valentínska pošta.

• Zimné športy

• Tento krásny zimný týždeň sme naplno využili na hodinách telesnej výchovy, aj v rámci krúžku športovej akadémie. Žiaci našej školy sa po dlhom čase mali možnosť sánkovať a hlavne korčuľovať na obecnom klzisku. Ďakujeme.

• Fašiangový karneval

• Už še Fašeng kráci, už še nenavráci.

Vážení rodičia a milí žiaci!

V piatok 17. februára 2023 sa bude konať dopoludnia fašiangový karneval  Žiaci 1. stupňa budú mať v sále kultúrneho domu a deti materskej školy a žiaci 2. stupňa vo svojich triedach. Súčasťou desiaty pre vás pani kuchárky upečú šišky.

Tešíme sa na masky, súťaže, hudbu a tanec.

• Výlet do Košíc

• V rámci turistického krúžku boli žiaci s pani učiteľkami na štvrtom spoločnom výlete. Tentokrát sa vybrali do metropoly východu - Košíc. Navštívili Dóm sv. Alžbety a vystúpili na Severnú vežu. (zdolali 162 schodov nahor).