• Európsky deň jazykov

• Dňa 26.9. sa u nás v ZŠ oslavoval Európsky deň jazykov.  Od skorého rána žiaci aj učitelia pripravovali aktivity, projekty a súťaže zamerané na vybrané európske krajiny. Napriek pochmúrnemu počasiu sme si tento deň naplno užili a "cestovali" krajinami. Veď posúďte sami.

• Dni obce v Klčove

• V sobotu pred otvorením školského roka 2022/2023 usporiadala obec Klčov slávnosti Dni obce spojenú s varením guláša a popoludňajším kultúrnym programom.

Naša ZŠ s MŠ sa mohla prezentovať otváracím kultúrnym programom v podobe ľudového spevu, tanca i básne v nárečí. Verím, že programom sme spríjemnili popoludnie a potešili rodičov i občanov obce.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ sv. Jána Nepomuckého oznamuje , že

dňa 05.09.2022 /pondelok/ bude slávnostná sv. omša VENI SANCTE na  začiatok školského roka  2022/2023 o 8:00 hod. v kostole Narodenia Panny Márie v Klčove.

Po nej bude pokračovať slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023.

Prosím rodičov, aby vyplnili prostredníctvom EduPage

Vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa o bezpríznakovosti,

v opačnom prípade je potrebné vyplniť to vyhlásenie papierovo.

Vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa o bezpríznakovosti

Žiaci prvého ročníka vstupujú do budovy školy v prievode svojho zákonného zástupcu a ostatní žiaci po slávnostnom otvorení školského roka sa presúvajú pod vedením triednych učiteliek do tried.

Tešíme sa na vás !

Želáme všetkým úspešný školský rok 2022/2023 !

PaedDr. Miroslava Lojková

• Oznam MŠ

• Vážení rodičia,

začiatok školského roka v MŠ začína 5.9.2022 (pondelok). Prevádzka v MŠ bude každý deň od 7,00 do 16,00 hod.

Tešíme sa na všetky detičky!